СПОРТИСТ НА ВАРНА 2017

  • АКТУАЛНО СПОРТ
  • 22.12.2017 г.
 СПОРТИСТ НА ВАРНА 2017

Вчера на 21 декември от 18:00 часа се състоя тържествената церемония „Спортист на Варна 2017“ в зала Юнашки салон.


Официални гости на събитието бяха Областният управител Стоян Пасев, кметът на район Аспарухово г-жа Калина Белмезова, кметът на район Одесос г-н Георги Недев, кметът на район Младост г-н Христо Христов, Председателят на ПК към ОбС – Варна „ФиБ“ г-н Станислав Иванов, Директорът на Дирекция „Спорт“ г-н Кристиан Димитров, Директорът на ОП “Спорт-Варна“ г-н Венцислав Младенов, Директорът на СУ „Георги Бенковски“ г-жа Евелина Янчева, Изпълнителният Директор на Дворецът на културата и спорта – Варна г-н Минко Христов, членовете на Обществения съвет по Спорт г-н Емил Нейков, г-н Бончо Бонев, г-н Иван Иванов,г-н Росен Марангозов, представители на Варненските университети и други.

За доброто настроение на гостите се погрижиха Клуб по акробатичен рокендрол „Стар денс“ с три изпълнения – на дечица от детските градини и двойка от състезателите на клуба,като техен ръководител е г-жа Радостина Енчева, фолклорна формация от НУИ „Добри Христов“, които изпълниха посента „Стани, стани Нине“, Трио класическа китара и вокално изпълнение от НУИ „Добри Христов“, демонстрация на СК „Ичи Геки“ с треньор Шихан Емил Костов и вокално изпълнение на младата варненска певица Люба Александрова.

Ето и кои получиха почетните призове в класацията на „Спортист на Варна 2017“

Категория „Отбор на годината“ за 2017г. /Индивидуални спортове/ - ПСК „ЧЕРНО МОРЕ“ с ТРЕНЬОР НИКОЛА ПЕТРОВ

Категория „Отбор на годината“ за 2017г. /Колективни спортове/ - ХК „ЛОКОМОТИВ“ с ТРЕНЬОР НИКОЛА КАРАСТОЯНОВ

Категория „Спортен дух“ /за спортист с увреждания/ - ВАНЬО БИЯЧЕВ КАНАДСКА БОРБА

Категория „Спортист ветеран“ за 2017г. - КРАСИМИР НАНЕВ КУНГ ФУ

Категория „Младо дарование“ за 2017г. – БОГОМИЛ КОСТОВ - КАРАТЕ КИОКУШИН, БОЖИДАР ЗЛАТАНОВ - СПОРТНА ГИМНАСТИКА, ВИКТОР СТАНЕВ- БОРБА, ДЕЯН КОЛЕВ- КАРАТЕ КИОКУШИН, ДЕНИС ДЕМИРЕВ – БОРБА, ДИМИТЪР СТЕВЧЕВ – БОРБА, ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА - ЛЕКА АТЛЕТИКА , КАЛИНА ЙОРДАНОВА - ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА, КАЛИНА МАРИНОВА – ВЕТРОХОДСТВО, КАЛИНА НИКОЛАЕВА – ПЛУВАНЕ, МАРЛЕНА ЯВАЙД - МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ, НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ - ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ, РАДОСЛАВ КОСТОВ – КИКБОКС, РОСТИСЛАВ ПУЛЕВ - КАРАТЕ КИОКУШИН, ТЕОДОР ХРИСТОВ – КИКБОКС, СТЕФЧО ДИМИТРОВ - ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ, СТАНИСЛАВ СТАНКОВ - ЛЕКА АТЛЕТИКА, ХРИСТИЯН КЪНЕВ - МУАЙ- ТАЙ И КИКБОКС, ЯСЕН БОНЕВ - ПЛУВАНЕ

Награждаване на номинираните в почетната „десятка“:

 АЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ ПЛУВАНЕ с ТРЕНЬОР НИКОЛА ПЕТРОВ

 АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ КИКБОКС с ТРЕНЬОР КРАСИМИР КИРИЛОВ

 БОГДАН ШУМАРОВ КИКБОКС с ТРЕНЬОР ДЕЛЯН СЛАВОВ

 ВАСИЛИКИ КАДОГЛУ ПЛУВАНЕ с ТРЕНЬОР ГЕРГАНА ВАСИЛЕВА

 ДЕЛЯН ГЕОРГИЕВ ММА с ТРЕНЬОР НИКОЛАЙ ДОБРУДЖАНСКИ

 МАРИЕЛА НИКОЛОВА ВЕТРОХОДСТВО с ТРЕНЬОР ДАНИЕЛ НИКОЛОВ

 СИЛВИЯ ГЕОРГИЕВА ЛЕКА АТЛЕТИКА с ТРЕНЬОР КРУМ КРУМОВ

 ТИХОМИР СТРАТИЕВ АВТОМОБИЛИЗЪМ

 

 

СПОРТИСТ НА ВАРНА 2017

СИМОНА ДЯНКОВА ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА с ТРЕНЬОР ФИЛИПА ФИЛИПОВА

ХРИСТО ХРИСТОВ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ с ТРЕНЬОР ЖИВКО НИКОЛОВ

 

 

Снимки от церемонията може да намерите на нашата FB страница : Спорт Варна




Споделете вашето мнение




Or use your account on Blog

Error message here!

Hide Error message here!

Forgot your password?

Or register your new account on Blog

Error message here!

Error message here!

Hide Error message here!

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Error message here!

Back to log-in

Close